lalalalaaa-no mis elu see on…

12 07 2008

Mõtlesin, et kui juba Maarja-Liisa on suutnud oma uue postitusega välja tulla, siis ei saa minagi alla jääda. Viimastel päevadel on mind vaevanud neelatamis-raskused. (Ohin päris palju viimasel ajal ). Eile oli korra parem, sest tarvitasin natuke üle pika aja alkoholi (tegin väikse erandpäeva) ja sain nagu normaalselt hingata ja värki, aga täna hommikul uuesti. Jõin siis teed ja panin salli kaela. Vaikselt hakkab juba talve tunne. Õigemine pole erilist vahetki, mis ilm seal õues on, sest üldjuhul käin väljas vaid siis, kui tööle pean minema või töölt koju.

Tänase päeva veetsin enamasti magades, hommikul ehk õhtul kell 19 suutsin siiski jalad alla võtta ja end suitsetama vedada. Seejärel maandasin oma pingeid külmkapi sisu tühjendades, telekat vahtides ja internetti külastades. Kõike tipuks lugesin kroonikat, täiesti sisutühi.

Muidu on aga kõik juba paremuse poole läinud vaikselt. Siuke inimese tunne tuleb jälle vaikselt peale.. Söögiisu on nagu ka taastunud ja liikuda jõuab. Oleks kõik veel selle kurguga ka korras…

Ülikool on ka kuum teema. Lähipäevadel peaksin teada saama, kas pääsesin reklaamis vestlusvooru. Ma kahtlen selles, sest nojah, see ESSEE tuli mul nagu tavaliselt. Sõnad ritta. Ilma suurema läbi mõtlemiseta ja sisutiheduseta.. Nii, et riigiteadused olge valmis varsti ma tulen!

Tegelikult ootan juba ülikooli aega, sest igav on kõik päevad maha magada või tööl käia. Tahaks juba jälle teadmisi ammutada.. Jah meenutan endale eelnevaid ridu kindlasti septembris :D. Juulikuu ainukeseks meelelahutuseks on sünnipäev.. Peaksin sinna minema, vabad päevad on selleks võetud. Juhei.

Lõpetaksin vanasõnaga, mis pole väga levinud : “Kahte libu ei saa kokku lasta.”

Advertisements

Toimingud

Informatsioon

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: